Interniste-terapeite MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 28 08 2019

Lepojamies, ka MFD Veselības centrā Iļģuciems uzsāk pieņemšanu internists – terapeits dr. Viktorija Preobraženska.


Kas ir ārsts – internists? Viņš izvērtē pacienta veselību kopumā un risina dažādu slimību izraisītās veselības problēmas (īpaši gadījumos, kad ir vairāku veselības problēmu kopums), sniedzot padomus un ieteikumus veselības saglabāšanai un slimību profilaksei.

Dr. Viktorija Preobraženska ir internists – terapeits ar Rīgas Stradiņa universitātes ārsta diplomu, beigusi internās medicīnas rezidentūru LU. Rezidentūras laikā pus gadu studēja praksē Vācijas pilsētā Trīrē (Erasmus). Dr. Viktorija Preobraženska speciālizējas endokrinoloģijā, gastroenteroloģijā. kā arī uztura jautājumos.


Ārsta pieņemšanas laiki:
Pieraksts trešdienās no 14:00 līdz 19:00


Pirmreizēja vizīte: 38 EUR
Atkārtota vizīte: 29 EURMFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts