Lielais māmiņu kongress 25.novembrī!

Publicēts: 24 11 2023

Š. g. 25. novembrī MFD Veselības grupa aicina jaunās un arī topošās ģimenes apmeklēt Māmiņu kluba organizēto Lielo māmiņu kongresu!

 

Visas dienas garumā - plaša programma jaunajām ģimenēm, kopā ar vadošajiem mātes, bērna un ģimenes veselības ekspertiem! Skaistajā piejūras viesnīcā Semarah Hotel Lielupe ap 1000 vecāku tiksies ar ārstiem un speciālistiem 15 dažādās lekcijās un dažādās meistarklasēs, kā arī ģimenes veselības pārbaudēs. Īpaša programma paredzēta arī ukraiņu māmiņām.

 

Pasākums norisināsies no plkst. 12.00 līdz 18.00, ar plašu saturisko piedāvājumu, kurā aktīvi darbosies arī MFD Veselības grupas speciālisti, piedāvājot bērniem un jaunajām māmiņām aktuālus pakalpojumus zālēs "Bulduri" un "Dubulti":

 • glikozes, holesterīna un asinsspiediena pārbaude
 • svara un auguma mērījumi
 • dermatologa konsultācija ar dermoskopu, ādas veidojumu pārbaude
 • redzes skrīnings ar autorefraktometru
 • pareizas mutes kopšanas demonstrācija ar zobārstiem
 • pediatra konsultācijas: zīdaiņu un pirmsskolas vecuma bērnu pediatra konsultācija par imunitāti, ēdināšanu un citiem aktuāliem jautājumiem
 • fizioterapeita konsultācijas: bērna stāja pirmsskolas vecumā un citi aktuāli jautājumi fizioterapeitam
 • stājas un funkcionālā stāvokļa vērtēšana, muskuļu funkciju un locītavu kustību apjoma izvērtēšana, līdzsvara un koordinācijas testi. Rekomendācijas stājas asimetrijas mazināšanai, locītavu atslogošanas iespēja ikdienā. Teipošana

Visi pakalpojumi pieejami rindas kārtībā!

Pārbaudes un konsultācijas pieejamas bez papildus maksas

 

Pasākumā paredzēta plaša lekciju programma, kuras ietvaros piedalīsies arī MFD Veselības grupas un Latvijas Amerikas acu centra speciālisti:

 • Dr. Zane Krastiņa, MFD Veselības grupas centra “VITA” augsta riska grūtniecības USG speciālists, ginekologs, dzemdību speciālists uzstāsies ar lekciju “Esi pati sava ķermeņa un garīgā spēka advokāte!”
 • sertificēts bērnu psihiatrs Dr. Gunārs Trimda pastāstīs par tēmu “Kas traucē izveidot labas attiecības ģimenē?”
 • Dermatologs, dietologs Dr. Lāsma Kalnbērza uzstāsies ar lekciju “Bērna un pieaugušā āda - kas atšķirīgs?”
 • Latvijas Amerikas acu centra oftalmologs Dr. Elizabete Salmane-Šapale pastāstīs par tēmu “Redzes korekcija ikvienam ģimenē” 
 • Ginekologs Dr. Ingrīda Circene pavēstīs par tēmu “Kur sevī rast harmoniju? Ģimenes veselība.”

 

Pasākumu var droši apmeklēt ar mazuļiem ratiņos!

 

Vairāk informācijas par pasākuma programmu, kā arī pasākuma biļešu iegāde pieejama Māmiņu kluba mājas lapā.  


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.