Aprūpe mājās uzsāk digitālo rehabilitāciju sadarbībā ar VIGO Health

Publicēts: 14 07 2022

Pēc insulta speciālisti rekomendē nekavējoties uzsākt intensīvu ikdienas rehabilitāciju. Lai veiksmīgāk notiktu Tavs atveseļošanās process, svarīgi uzreiz uzsākt intensīvu ikdienas rehabilitācijas programmu.

Insults ir bieži sastopama un plaši izplatīta pēkšņa smadzeņu saslimšana. Tavai zināšanai, pamatā izšķir divus insulta veidus:

  • asinsvada nosprostošanās (zināms arī kā išēmisks insults, jeb cerebrāls infarkts)

  • asinsizplūdums smadzenēs, kas rodas, plīstot smadzeņu asinsvadam (zināms arī kā hemorāģisks insults, jeb intracerebrāla hematoma)

Digitālās rehabilitācijas priekšrocības:

  • tā ir rehabilitācija, atveseļošanās Tev ērtos apstākļos mājas

  • tieši Tavam veselības stāvoklim atbilstoša, individuāla rehabilitācijas programma

  • tā ir rehabilitācijas programma, ar ikdienai sagatavotu plānu tieši Tev, visam rehabilitācijas laika periodam

Digitālās rehabilitācijas cenas:

Digitālā terapija pēc insulta (iekārtu noma ar speciālista vizīti) – 156 eiro/mēn

Digitālā terapija pēc insulta (iekārtu noma bez speciālista vizītes) – 120 eiro/mēn*


*cenu izmaiņas atkarīgas no tā vai jums jau ir Apple ierīce, vai tā vēl nav.

Lietotne darbojas uz planšetdatora un visērtāk izmantojama kopā ar ergonomisku statīvu. Vigo programma ar Tevi sazināsies ar čata palīdzību un katru dienu vadīs Tevi cauri dienas rehabilitācijas plānam.


Par digitālo rehabilitāciju interesētie pa tālruni: 26116754


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.