Ja matu izkrišana nomāc garastāvokli!

Publicēts: 23 03 2022

 

Konsultē Dr. Jevgenija Čumakova

Dermatologs-trihologs ar 10 gadu pieredzi”


Matu izkrišana ir normāls matu dzīves cikla posms, taču, saskaroties ar matu un galvas ādas problēmām, nevajadzētu nogaidīt, bet vērsties pie speciālista jau laikus, lai problēmu atklātu pēc iespējas ātrāk un uzsāktu padziļinātu ārstēšanu.


Ārsts trihologs nodarbojas ar galvas ādas un tās matainās daļas problēmu risināšanu.


Iemesli, kādēļ  izkrīt mati, mēdz būt dažādi: saistīti ar novecošanos, ģenētiku, hroniskām slimībām, ieilgušu stresu, kā arī specifiskām imūnās sistēmas reakcijām. Piemēram, pēc pārslimotas COVID-19 infekcijas matu izkrišana ir viena no visbiežākajām blaknēm.

Ārstēšana katram pacientam ir jāizstrādā individuāli, atrodot patieso problēmas cēloni. MFD Veselības centra Pārdaugava dermatologs - trihologs dr. Jevgenija Čumakova vispirms rūpīgi veic pacienta izmeklēšanu un, balstoties uz analīžu rezultātiem, paša pacienta novērojumiem un vairāk kā 10 gadu pieredzi, kopā ar pacientu piemēro viņam atbilstošāko ārstēšanās kursu.


Aicinām neatlikt matu izkrišanas problēmas risināšanu uz vēlāku laiku, jo pēc tam, ļoti iespējams, ārstēšana būs apgrūtināta vai pat neiespējama!


Matu izkrišana IR ĀRSTĒJAMA, aicinām uz konsultāciju iepriekš zvanot uz tālruni 67131316 vai rakstot e-pastu: pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts