Atklājiet manuālās terapijas spēku MFD Veselības centrā “Dziedniecība”!

Publicēts: 02 04 2024

Iepazīstieties ar mūsu prasmīgo manuālo terapeitu Valēriju Kuzminu! 
Vai zinājāt ka manuālā terapija palīdz mazināt sāpes un atjaunot mobilitāti? MFD Veselības grupas manuālais terapeits Valērijs Kuzmins piedāvā ekspertu aprūpi mūsdienīgajā MFD Veselības centra “Dziedniecība” rehabilitācijas nodaļā Aglonas ielā 6, Rīgā.
 
Izjūtiet 20 gadu pieredzi: ar divu gadu desmitu pieredzi un izcilām klientu atsauksmēm, Valērijs Kuzmins veic konservatīvu hronisku mugurkaula slimību un lielo locītavu saslimšanu ārstēšanu, izmantojot vismodernākās metodes, lai nodrošinātu optimālus rezultātus.
 
Manuālās terapijas priekšrocības:
  • Mazinās sāpes un stīvums locītavās
  • Palielinās locītavu kustību amplitūda
  • Samazinās pietūkums un iekaisums
  • Atjaunojas mīksto audu elastība
  • Uzlabojas locītavu funkcionalitāte un mobilitāte
Neļaujiet diskomfortam Jūs atturēt! Ieplānojot vizīti pie manuālā terapeita Valērija Kuzmina MFD Veselības centra Dziedniecība jaunajā Rehabilitācijas nodaļā. Jūsu ķermenis jums par to pateiksies!
 
Ieplānojiet vizīti pie manuālā terapeita MFD Veselības centrā "Dziedniecība" jau šodien!
 
 
MFD Veselības centra "Dziedniecība" Rehabilitācijas nodaļa
Aglonas iela 6, Rīga
Pieraksts pa tel. 66155298, 67131313
vai e-pastu rehabilitacija AT mfd DOT lv 
 
Atklājiet kustību prieku no jauna kopā ar MFD Veselības grupu!
 
 
Manuālā terapija, cenas:
 
Pakalpojums Cena, EUR
Kakla daļā 31,00
Krūšu daļā 31,00
Jostas daļā 31,00
Kakla - krūšu daļā 41,00
Krūšu – jostas daļā 41,00
Jostas – krustu daļā 41,00
Mugurkaula visas daļas 61,00
Punktu masāža 21,00
Ķermeņa estētiskā modelēšana ar manuālās terapijas metodi 61,00
Manuālās terapijas ārsta konsultācija 41,00


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.