Masiere MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 23 10 2019

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” pieņemšanu sākusi masiere Marta Valdmane. Masiere veic masāžu dažādām ķermeņa zonām, specializējas dažādās tehnikās:

  • Klasiskā masāža
  • Segmentārā masāža
  • Gua-Sha

Gua sha ir tradicionāla Ķīnas masāžas metode, kuras laikā speicālists ar īpaši  paredzētu rīku veic plūstošas kustības masāžas zonā. Gua sha masāža ir dziļi relaksējoša, tāpat, šī masāža novērš stīvumu, tirpšanu rokās, sāpes saitēs, kustību amplitūdas ierobežojumus, galvassāpes, kā arī veic spēcīgu ķermeņa detoksikāciju. Masāžas ietekmē, zonās, kur vērojams muskuļu tonuss, veidojas apsārtums un vietēji zemādas asinsizplūdumi, kuri pazūd trīs līdz piecu dienu laikā. Pateicoties masāžai, tiek veicināta asinsrite, limftece un līdz ar to arī metabolie procesi, kā rezultātā dziļi audos tiek izstrādāti sasprindzinājumi un atjaunota un/vai uzlabota visu ķermenim svarīgo procesu norise. Gua sha masāžas pozitīvo ietekmi var sajust jau masāžas laikā, kā arī tās rezultāts ir patiesi efektīvs un ilgstošs.Pieņemšanas laiks:

Otrdienās: 17.00-19.40

Trešdienās: 17.00-19.40

Piektdienās: 17.00-19.40MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts