Palutiniet sevi ar ārstniecisko masāžu Veselības punktā- Mols!

Publicēts: 10 05 2024

Veselības punktā – Mols (Krasta ielā 46) mēs piedāvājam ārstnieciskās masāžas pakalpojumus, kas paredzēti, lai veicinātu vispārējo veselību un labsajūtu. 

 

Ārstnieciskajā masāžā tiek izmantotas īpaši kustību paņēmieni, kas pielāgoti individuālu veselības problēmu risināšanai. Neatkarīgi no tā, vai meklējat atvieglojumu no muguras sāpēm, galvassāpēm vai muskuļu sasprindzinājuma, ārstnieciskās masāžas sniedz mērķtiecīgu atvieglojumu un dziedināšanu.

 

Atvadieties no muguras sāpēm! Ārstnieciskā masāža kalpo mugurkaula veselības saglabāšanai, sāpju mazināšanai un funkciju atjaunošanai, ļaujot kustēties brīvi un ērti.

 

Piedzīvojiet dziļu relaksācijas un atjaunošanās sajūtu, jo ārstnieciskā masāža uzlabo asinsriti un veicina limfas plūsmu. Jūtiet, kā spriedze izkūst un tiek aizstāta ar līdzsvaru un harmoniju.

 

Ārstnieciskā masāža piedāvā atvieglojumu no hroniskām sāpēm, galvassāpēm un bezmiega. Atvadieties no diskomforta un izbaudiet dzīvi.

 

Ārstnieciskā masāža palīdz pārvarēt traumu un slimību sekas, veicinot atveseļošanos un noturību veselīgākai, laimīgākai dzīvei.

 

Gaidīsim Jūs jaunajā Veselības punktā - "Mols"!

 

Veselības punkts - Mols

​Krasta ielā 46

66102010,  mols AT mfd DOT lv

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.