MFD Veselības centrā "Dziedniecība" pacientus pieņem neirologs Sergejs Pudulis!

Publicēts: 01 07 2024

Esam priecīgi iepazīstināt ar ārstu neirologu Sergeju Puduli, kurš nodarbojas ar augstākās klases neiroloģiskās aprūpes nodrošināšanu MFD Veselības centrā “Dziedniecība”. Ar daudzu gadu pieredzi Sergejs Pudulis specializējas dažādu neiroloģisko traucējumu diagnostikā un ārstēšanā.

 

Kāpēc vērsties tieši pie neirologa Sergeja Puduļa?

Dakteris Pudulis specializējas galvas sāpju, muguras sāpju un kustību traucējumu ārstēšanā. Viņa uz pacientu orientētā pieeja nodrošina, ka katrs pacients saņem individuālu aprūpi, kas pielāgota tieši viņa unikālajām vajadzībām.

 

Neiroloģisko simptomu atpazīšana:

No pastāvīgām sāpēm līdz līdzsvara problēmām un atmiņas traucējumiem, neiroloģiskie simptomi var būt ļoti dažādi. Ja novērojat kādu no tālāk minētajām problēmām, iespējams, ir pienācis laiks konsultēties ar neirologu:

  • Līdzsvara traucējumi vai nestabila gaita
  • Kustību traucējumi
  • Bezsamaņas lēkme ar vai bez krampjiem
  • Tirpšanas sajūta, jušanas vai kustību traucējumi, muskuļu vājums
  • Trīce vai patvaļīgas kustības
  • Runas vai atmiņas traucējumi

 

Neļaujiet neiroloģiskiem simptomiem atturēt Jūs no labākās dzīves. Speriet pirmo soli ieplānojot konsultāciju pie Sergeja Puduļa MFD Veselības centrā “Dziedniecība”.


MFD Veselības centrs "Dziedniecība"

Rušonu ielā 15, Rīgā

67131313

 dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.