Dermatologa, dietologa vizīte jebkurā pasaules vietā un tieši Jums izdevīgā laikā!

Publicēts: 12 09 2022

Pielāgojoties mūsdienu dinamiskajam un mainīgajam dzīves veidam, esam soli tuvāk saviem klietniem.


No šī gada septembra ikvienam ir iespēja saņemt dietologa, dermatologa konsultāciju sev ērtā vietā un laikā. Dr. Lāsma Kalnbērza savas 15 gadu pieredzes laikā ir attīstījusi holistisku pieeju ādas slimību un uztura sabalansētības jautājumos.

Konsultācijas ir pieejamas gan pieaugušajiem, gan bērniem no trīs mēnešu vecuma. 

 

Attālināti video konsultācijas bērniem un pieaugušajiem par dažādām ādas slimībām un to profilaksi:

  • Pusaudžu un pieaugušo akne (pinnes),
  • Psoriāze (zvīņēde),
  • Seboreiskais dermatīts;
  • Rozācija (kuperoze, jutīga apsārtusi sejas āda),
  • Demodekoze (ādas ērcītes izraisīts iekaisums uz sejas),
  • Ekzēma (dishidrotiskā, nummulārā un citi ekzēmas veidi),
  • Atopiskais dermatīts (ekzēmas veids, kas parasti sākas zīdaiņa vecumā),
  • Herpes simplex, herpes zoster (vīrusu infekcijas),
  • Furunkuloze, streptodermija (strutainas ādas infekcijas) un citas.

Parūpējieties par savu veselību jau tagad!


Lai pieteiktos vizītei, lūdzam zvanīt 67131316, vai rakstīt pardaugava AT mfd DOT lv.


Konsultācijas pieejamas LV, RU un ENG valodās. 


Ja ņem vērā, ka dzīvesveids ļoti ietekmē gan veselību kopumā, gan daudzu slimību gaitu, tad atveseļošanās plāns mainās uz plašāku. Bieži vien ar medikamentiem un procedūrām tiek atviegloti kādi nepatīkami un traucējoši slimības simptomi un tas neapšaubāmi ir svarīgi, tomēr lielākoties, lai pilnībā izveseļotos, nepieciešams palūkoties plašāk – holistiski. Tas nozīmē paskatīties uz cilvēku kopumā – fizisko veselības stāvokli, psihoemocionālo, sociālo un vides faktoru iedarbību. Attiecībā par lielu daļu slimību - lai gan nozīme ir ģenētikai, mūsu ikdienas izvēles ļoti lielā mērā nosaka, vai slimība attīstīsies. Svarīgs ir gan pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, gan pietiekami daudz kustību, miega, miera un atpūtas, kas līdzsvaro ne tikai nervu sistēmu, bet arī visas pārējās organisma sistēmas. Palīdzot cilvēkam apzināties šo sakarību, var sākt risināt jautājumus jau cēloņu līmenī. Uzlabojumi veselībā un pašsajūtā prasa lielākas vai mazākas izmaiņas ieradumos un līdz ar to gribas spēku. Tomēr – ja ir skaidrība par savstarpējo saistību un atbalsts, var daudz panākt.

 MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.