Ar prieku paziņojam, ka MFD Veselības centrā "Zolitūde" pacientus pieņems pediatrs!

Publicēts: 14 03 2024

MFD Veselības centra “Zolitūde” pediatrs sniegs ieteikumus un piedāvās atbalstu Jūsu bērna veselības stiprināšanai no zīdaiņa līdz pusaudža vecumam. Ar daudzu gadu pieredzi un aizraušanos ar pediatrisko aprūpi mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt, lai Jūsu bērns saņemtu vislabāko iespējamo aprūpi katrā viņa attīstības posmā.

 

Agrīna atklāšana un profilakse: regulāras vizītes pie pediatra ļauj laikus atklāt un novērst iespējamās veselības problēmas. No kārtējām pārbaudēm līdz vakcinācijām un attīstības pārbaudēm mūsu pediatrs sadarbosies ar Jums, lai nodrošinātu, ka Jūsu bērns ir vesels.

 

Pediatri ir apmācīti uzraudzīt jūsu bērna augšanu un attīstību, sniedzot vērtīgu ieskatu viņa fiziskajā, emocionālajā un kognitīvajā labklājībā. Sekojot un savlaicīgi risinot visas problēmas, mēs varam palīdzēt atbalstīt Jūsu bērna vispārējo attīstību un panākumus.

 

Personalizēta aprūpe un atbalsts: katrs bērns ir unikāls, un mūsu pediatrs saprot personalizētas aprūpes nozīmi. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu bērnam ir nepieciešams atbalsts konkrētas veselības problēmas gadījumā vai vienkārši līdzjūtīga auss, lai uzklausītu, mūsu komanda ir šeit, lai sniegtu Jūsu ģimenei pelnīto aprūpi un atbalstu.

 

Negaidiet, kamēr radīsies kāda problēma – ieplānojiet vizīti pie mūsu pediatra MFD Veselības centrā "Zolitūde" jau šodien! Ar mums var sazināties pa tālruni 66102020 vai rakstīt uz zolitude AT mfd DOT lv, lai pieteiktu laiku un spertu pirmo soli bērna veselības un labklājības nodrošināšanai.

 

Kopā mēs varam palīdzēt jūsu bērnam attīstīties un pilnībā izmantot savu potenciālu!


MFD Veselības centrs "Zolitūde"

Zolitūdes iela 34, Rīga

66102020

zolitude AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.