3D/4D ultrasonogrāfija MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

Publicēts: 15 05 2019

   MFD Veselības grupa piedāvā topošai māmiņai un tētim ieraudzīt un veidot saikni ar savu mazuli vēl pirms dzemdībām, veicot 3D/4D ultrasonogrāfijas izmeklējumu. Izmeklējums notiek ar jaunākās paaudzes iekārtu Philips Epiq, izmantojot TrueVue tehnoloģiju, kas nodrošina tuvu dabiskajam mazuļa attēlu.

 

3D/4D ultrasonogrāfijas izmeklējumam ir divas svarīgas lomas:

    Pirmkārt, 3D ultrasonogrāfija sniedz ārstam iespēju pārliecināties, ka mazulis attīstās bez patoloģijām (piemēram, pirkstiņu skaits utt.).

    Otrkārt, ļauj topošai māmiņai redzēt gaidāmo mazuli telpiskā, krāsainā attēlā, bet 4D papildina ar iespēju novērot mazuli reālā laikā.

 

MFD Veselības centrā „Dziedniecība” izmeklējumu veic ar jaunākās paaudzes Phillips USG iekārtu. 3D/4D ultrasonogrāfiju ieteicams veikt no 24. līdz 32. grūtniecības nedēļai, optimālākais laiks - 26.–28. grūtniecības nedēļa.

Tiek gaidīti visi topošie vecāki, kuri vēlas ieraudzīt savu gaidāmo mazuli! Tieši tāpēc līdzi māmiņai var nākt gan bērniņa tētis, gan jebkura cita persona, ko māmiņa vēlas ņemt  līdzi.

  • izmeklējumu veic otrdienās no plkst. 17.00 līdz 19.00, MFD Veselības centrā „Dziedniecība”
  • pakalpojuma cena 65.00 EUR, kurā ietilpst: 3D/4D izmeklējums, CD ieraksts un 3 krāsainas fotogrāfijas (katras nākamās fotogrāfijas cena – EUR 3.00)

Izmeklējumu veic MFD sieviešu veselības centra „Vita” ginekoloģe, ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste Diāna Agruma.

 Papildu informācija un pieraksts:

MFD Veselības centrs “Dziedniecība”

Rušonu iela 15, Rīga

 67131313

 dziednieciba AT mfd DOT lv
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts