MFD Veselības centra «Pārdaugava» pediatrs Aleksandrs Vasiļonoks par iedzimtajām sirdskaitēm

Publicēts: 22 08 2017

IEDZIMTO SIRDSKAIŠU NOVĒLOTA DIAGNOSTIKA


Iedomāsimies pavisam vienkāršu situāciju pediatra praksē: pie ārsta ir atnākusi mamma (vai tētis) ar savu pāris gadus veco bērnu, esot neizpratnē par to, kāpēc bērns attīstībā ir citāds nekā vienaudži – ir pasīvs, izvairās no fiziskām aktivitātēm, ātri piekūst, slikti ēd un ir bāla, neveselīgas nokrāsas sejas āda. Ārstam, uzklausījušam vecāku stāstu, prātā pazib vairākas diagnozes, tomēr uzmanība apstājas pie nopietnākās no tām – iespējama iedzimta sirdskaite. Taču kā tas nācies, ka bērnam līdz šim brīdim tā nav tikusi konstatēta?


Spiediet uz attēlu, lai izlasītu visu rakstu! 


Žurnāls «Ārsts.lv», 11/2016 MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

67131316


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.