covid-19
Esi vesels! Seko mums:

covid-19

PIETEKTIES COVID-19 ANALĪZEI

MFD Veselības grupas filiālēs veicam nazofaringeālās uztriepes parauga noņemšanas testu, siekalu testu un antigēnu eksprestestu ar kura palīdzību iespējams atklāt inficēšanos ar Covid-19 infekciju.

 

Nazofaringeālās uztriepes parauga noņemšanas testa un siekalu testa veikšanai iepriekš nepieciešams pierakstīties pa tālruni 8313 vai 8303. Testus veicam Mobilajos MFD analīžu punktos, kuri atrodas zemāk norādītajās adresēs.

 

Antigēnu eksprestestu veicam ar iepriekšēju pierakstu gan Mobilajos MFD analīžu nodošanas punktos, gan Procedūru kabinetos 

  


MFD Mobilo analīžu nodošanas punkti:

Rīgā:

Ārpus Rīgas:


Vairāk

 

 


Tālrunis pierakstam un informācijas saņemšanai par analīžu veikšanu: 8313 vai 8303

 

Slimību profilakses un kontroles centrs vēsta, ka Covid-19 ir infekcioza slimība, kuru izraisa nesen atklāts vīruss no koronavīrusu grupas. Tā ir vīrusu grupa, kas atrasta gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Cilvēkiem koronavīrusu infekcijas tiek reģistrētas visu gadu, īpaši rudenī un ziemā.

 

Cilvēku organismi uz tām reaģē dažādi - sākot no vieglām elpceļu saslimšanām līdz nopietnām komplikācijām (pneimonijas, nieru mazspējas) un pat nāvei. Līdz šim nopietnus saslimšanas gadījumus izraisījuši SARS un MERS koronavīrusi. SARS rezervuārs dabā (infekcijas avots) ir cibetkaķi un, iespējams, sikspārņi. MERS - vienkupra kamieļi.

 

Avots: https://covid19.gov.lv/covid-19